MÖBLER / Bord / Arbetsbord 6627296

nr 662 7296

Arbetsbord

med låda, 1800-tal, furu, längd: 123, djup: 80, höjd: 72

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

850 kr

måndag 18 oktober 2010
kl 19:18:59